שעות פעילות: 24 שעות ביממה

אודות

ריקו המנעולן – מנעולן מקצועי 24/7 – 050-8622220

ריקו המנעולן הינו מותג מוביל בתחום המנעולנות הפונה לסקטור הפרטי והעסקי במטרה לאפשר ללקוחות החברה ליהנות ממגוון שירותים בתחום. החברה מונה צוות של מנעולנים מיומנים אשר מביאים עמם ניסיון רב בפריצת דלתות, תיקון מנעולים, שירותי פריצה לרכב וכל שירותי המנעולנות לסוגיהם.

החברה הוקמה על ידי ריקו המביא עמו ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום המנעולנות בארץ ובחו"ל. כיום, החברה הפכה לצוות של ממש המעניק שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ במטרה לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות משירות בפריסה ארצית מבאר שבע ועד נתניה. כלל המנעולנים בחברה מחזיקים ברישיון מטעם משטרת ישראל וגופים נוספים אחרים, המאפשר להם לעבוד כחוק ולספק ללקוחות החברה שירות מקצועי ואמין.

אבני היסוד המלווים את צוות החברה הם:

מקצועיות ומקצוענות – צוות החברה מעניק שירות מקצועי לכל לקוח ומתאים עבורו את השירות לו הוא זקוק. כמו כן, החברה מבטיחה לעמוד בזמני הגעה קצרים במיוחד ובפרט כאשר מדובר במקרי חירום.

אדיבות ויחס אישי – הצוות מעניק שירות אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך, החל משיחת הטלפון, דרך אספקת שירות מקצועי וכלה במתן אחריות מלאה על כל שירות שניתן.

אמינות – צוות החברה נבחר בקפידה על מנת להעניק שירות אמין לכל לקוח במטרה לאפשר לקהל לקוחותינו לבחור בנו שוב ושוב ואף להמליץ לחבריהם.

אנו זמינים עבורכם תמיד ונשמח להעניק עבורכם מגוון שירותים בתחום המנעולנות על מנת שתחושו בטוחים בביתכם/ברכבכם או במשרד הפרטי שלכם. לרשותכם שירותי פריצה לרכבים, לבתים, לכספות ובכן שירות התקנת/החלפת מנעולים ואביזרים לכל סוגי הדלתות.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות