מיתר

מנעולן במיתר

ביישוב מיתר אתם יכולים למצוא את עצמכם ממתינים שעות למנעולן שיחלץ אתכם מכל משבר של שבירת מנעול או מפתח שנתקע בתוך הדלת של הרכב או הבית. הריחוק המסוים של היישוב אינו אמור למנוע מכם להזמין שירותי מנעולן במיתר שיהיה מהיר בהיענות לקריאה שלכם. חלק משירות הלקוחות הטוב הוא זמינות רבה ככל האפשר, והמחירים אמורים להיות סבירים גם כאשר המרחק גדול יחסית וגם כאשר אתם מזמינים מנעולן בשעות שהן מעבר לשעות העבודה הרגילות. זהו המדד לשירות של מנעולן מקצועי שנגיש לכם לכל מטרה. כמובן שכאשר מזמינים מנעולנים להתקנת מנעולים בבתים ובעסקים שלכם זה נראה אחרת ואתם יכולים לקבוע שעה מראש. זה בוודאי שונה מאשר הזמנת מנעולן במיתר בשעת מצוקה.

מנעולן במיתר

מנעולן במיתר

הכשרת מנעולנים דורשת היכרות עם כל מנגנון

מנעולנים לומדים את המקצוע שלהם בדרך כלל במסלול מעמיק שכולל גם הכשרה תיאורטית וגם הכשרה מעשית. הם חייבים ללמוד את כל סוגי המנגנונים שיש ואת המנעולים החדשים והישנים ביותר. לעולם אי אפשר לדעת מתי יקראו להם לפצח אתגר של מנעול מורכב וישן יחסית, או מנעול חדשני ועתידני של ממש, כמו שילוב של מחשב וזיהוי ביומטרי. בסך הכל, כל המנגנונים פועלים על עקרונות דומים כך שמנעולנים אמורים ללמוד את כולם ולדעת להתמודד עם כל הסוגים. כמו כן, דעו כי מנעולן במיתר שעבר הכשרה יסודית חייב גם לקבל תעודת יושר מהמשטרה ואישור סופי לעסוק במקצוע שלו. אי אפשר להיות מנעולן או פורץ מנעולים מבלי לקבל הסמכה חוקית זו מהמשטרה, ואתם בוודאי לא הייתם רוצים שמי שיעסוק במנעולים שלכם יהיה בעל עבר מפוקפק.

מתי לקרוא למנעולן?

מנעולן במיתר יעניק לכם שירותים שונים, מהתקנת מנעולים בבתים שלכם כדי לשמור על הביטחון שלכם ועד פריצת מנעולים ברכב ובבית שלכם כאשר מתרחשת תקלה. כמו כן, המנעולן ייתן לכם שירותי שכפול מפתחות, שירותים לתיקון המנגנון של הנעילה בכל דלתות הרכב, החלפת השלטים של המנעולים ברכב ובבית וכל דבר אחר שדורש מנעול אמין וחזק שאפשר לסמוך עליו. במקרה של החלפת מנעול שבה נגרם הנזק תצטרכו גם לבקש החלפת כל המנגנון ולא רק צילינדר או מפתח.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock


נגישות