נתיבות

מנעולן בנתיבות

שירותי מנעולנות מודרניים כוללים היום התמקצעות בכל מיני תחומים שאינם עוסקים בהכרח רק במנגנוני נעילה. יש צורך עמוק בידע על סוגים שונים של מנעולנות מתקדמת ומודרנית שמשתלבת גם במנגנון ביומטרי או ממוחשב, בקודים ובשלטים. לא מדובר רק במנעולנות של בתים כי אם גם במנעולנות של כלי רכב שרובם ממוחשבים היום. נוסף על כך, המכניקה שלהם כל כך עדינה, שמנעולן טוב נמדד גם ביכולת שלו לעבוד אתם מבלי לשבור או לגרום לנזק בלתי הפיך. נזק בלתי הפיך מוגדר כנזק שבגללו יחליפו דלת ממש או בצדדים או בתא המטען. השירות העדין הזה נדרש מכל מנעולן בנתיבות שנקרא לחלץ אנשים מהרכב שלהם או מהבית שבו נתקעו ללא מפתח או ללא אפשרות להשתמש בצילינדרים של המנעולים. השירות חייב להיות מהיר ומקצועי ומבלי לגרום לנזקים שיעלו יותר מהשירות של המנעולן עצמו.

מנעולן בנתיבות

מנעולן בנתיבות

שירותי מנעולנות לכל מטרה

מנעולן בנתיבות מעניק שירותי התקנת מנעולים לבתים ולבתי עסקים, למחסומים ולשערים שונים וזהו הבסיס של העבודה שלו. כל פריצות המנעולים שהוא נקרא אליהן במהלך היום והלילה הן שירות נלווה לעבודה הרגילה שלו בהבטחת הבטיחות של אנשים בביתם וגם ברכבם. מנעולן טוב יודע לתת שירות לכל סוגי המנעולים ולתקן את השלטים ואת הדלתות ולכן השירות שלו מתפרס על פני הרב היותר מאשר רק לפרוץ כלי רכב ולפתוח בתים נעולים. אין ספק שהשירות שאנחנו מכירים אותו בגללו הוא בדרך כלל שירות למצבי חירום שכאלה. אבל העבודה שלו נמשכת כל השנה וכל יום וזהו תפקידו להבטיח שהמנעולים שלנו ישמרו עלינו הכי טוב שאפשר.

הכשרת מנעולן

מנעולן בנתיבות עובר את מסלול ההכשרה שלו במכללה רצינית וחוקית שמעביר את כל החומר התיאורטי בצורה מעמיקה. עליו ללמוד את כל מה שנחוץ ללמוד מבחינת מבנה המנגנונים והמנעולים, כיצד לפתוח את כולם וכיצד הם פועלים. רק אחר כך הוא מתחיל את ההכשרה המעשית שלו שבמסגרתה הוא מתנסה בכל סוגי המנעולים שיש כדי לוודא שהוא יכול להתמודד עם כולם. אחר כך מקבל את תעודת היושר שלו מהמשטרה שמסמיכה אותו לפרוץ מנעולים בצורה חוקית.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock


נגישות