מנעולן בקרית מלאכי

הזמנת מנעולן נחשבת כיום לדי שגרתית בעידן הלחוץ, ונראה כי פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם תקועים מחוץ לבית מול דלת סוררת שאינה נפתחת או מאבדים את מפתחות ביתם ולא יכולים להיכנס לטריטוריה הפרטית שלהם. לצערנו מדובר על מקרים נפוצים אשר לא מותרים ברירה אלה לפנות לבעל מקצוע שהוא כמובן מנעולן בקרית מלאכי המעניק שירותים שונים למנעולים; כמו – למנעול של דלת הבית, לרכב, לכספת, מנעולי תלייה, מנעולים של מגירות, מנעולים לקשירת אופניים או קטנועים ובכלל לא סוגי המנעולים קיימים בשוק. שירותים אלה יכולים להיות שירותי פריצה המתאימים במקרי חירום או שירותים הקשורים לתיקון התקלות באמצעות כלים שונים או החלפת המנעול.

מנעולן בקרית מלאכי

מנעולן בקרית מלאכי

5 טעויות נפוצות בהזמנת מנעולן

  1. להזמין מנעולן בקרית מלאכי מתוך לחץ של זמן במקרי חירום. ידוע כי להיתקע מחוץ לבית בלי מפתח או עם דלת שלא נפתחת זה סיוט, אבל קחו נשימה ארוכה ובחרו בתבונה את בעל המקצוע.
  2. לא לעשות סקר שוק – רבים לא מבצעים סקר שוק טרם הזמנת מנעולן ולצערנו מנעולנים רבים מנצלים את הלחץ וגובים מחירים גבוהים. לכן, בררו את העלות המשוערת של השירות בין כמה מנעולנים ובקשו מחיר מראש של השירות עוד בשיחת הטלפון.
  3. אנשים מנסים לפרוץ לבד – פריצה חובבנית לדלת הבית יכולה לגרום נזקים שונים לדלת ולהחמיר את המצב. לכן, הזמינו מנעולן בקרית מלאכי שיעשה את העבודה ואל תנסו לבד, כיוון שעלות התיקון של הנזק יעלה לכם יותר מהזמנת המנעולן.
  4. אנשים לא מבררים מראש את המחיר – חשוב לברר טרם תחילת העבודה עם המנעולן מה העלות של העבודה, על מנת שלא תופתעו בסיום העבודה ותרגישו מצב לא נעים מול המנעולן ואולי גם מול מנהל הבנק שלכם.
  5. אנשים לא מוודאים שהחליפו להם למנעול חדש – במקרה של החלפת המנעול וודאו כי המנעולן החליף את המנעול לחדש ולא הרכיב לכם מנעול ישן שפירק אצל לקוח קודם. בכל מקרה וודאו כי כל החלקים המוחלפים הם חדשים ובמסגרת השירות יש אחריות מלאה על התיקון ועל המנעול שהוחלף.

למנעולן בבאר שבע לחץ כאן

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות