מנעולן ברהט

By ricolock / מאי 22, 2017

כשאתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לרכב שלכם אנחנו מקווים שזה לא קורה כאשר אתם ממהרים למקום כלשהו ואתם חייבים לקרוא לאיש מקצוע בדחיפות. גם כאשר מנעולן ברהט זמין בדרך כלל לכל קריאה הוא עשוי להתעכב בגלל המרחקים באזור הדרום ובגלל עומס בלתי רגיל שאי אפשר לצפות אותו מעולם. כדי להבטיח שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר מ-מנעולן מוסמך, בקשו ממנו את תעודת ההסמכה שלו מהמשטרה שמעידה שהוא בעל עבר נקי ולא פלילי, תעודת יושר שחייבת להינתן לכל מנעולן מוסמך כזה.

מנעולן ברהט

מנעולן ברהט

מנעולן ברהט חייב לעדכן את כל הידע שלו

כמו כן, בקשו ממנו לומר לכם אם הוא יוכל להתמודד עם מנגנון הנעילה הספציפי שאתם זקוקים לו בגללו, כדי לוודא שלא ייגרם נזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה ולדלת כולה במקרה שעושים עבודה לא זהירה. יש מקרים שבהם אין ברירה אלא לשבור דלת כלשהי, כמו פריצה מאוד לא מתוחכמת לכספת שננעלה או נתקעה ואין שום דרך אחר לחלץ ממנה את תוכנה מאשר פריצת הדלת בצורה מאוד גסה על ידי ניסורה. אבל זוהי בוודאי תוצאה לא רצויה שכל מנעולן ברהט ינסה להימנע ממנה. במקרים שבהם אתם נתקעים מחוץ לרכב הידע המקצועי שלו חייב לכלול גם ידע בסוג הנעילה הזאת, כולל מנגנון המחשוב של הנעילה של כל מערכות הרכב וההנעה. הרי כלי הרכב של ימינו מגיעים עם מנגנוני בטיחות מיוחדים שנועלים את כל המערכות כאשר מנסים לפרוץ אותם.

מנעולי הרכב עדינים מאוד

מבחינה זו כל מנעולן ברהט חייב לקבל השתלמויות בסוגים אלה של מנעולים מתקדמים שנועלים בבת אחת את כל הדלתות וגם את מנגנון ההתנעה ומערכות הרכב. זוהי הדרך היחידה לשחרר את החסימה ולא רק על ידי קוד מסוים. זהו מקצוע הרבה יותר מתקדם בימינו מאשר היה פעם, כשכל העבודה היית המכנית פשוטה ומורכבת פחות. היום יש צורך לדעת גם על סוגי מנעולים שננעלים בעזרת שלט רחוק, בעזרת מנגנון זיהוי ביומטרי, בעזרת קודן ממוחשב וזה כולל לא רק את הדלתות לרכב אלא גם כל מה שיש בו. וכל זה חייב להיעשות מבלי לשבור דלתות ומבלי לגרום נזק גס ובלתי הפיך למנגנונים הכי עדינים בכלי הרכב שלכם.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות