מנעולן ברחובות

By ricolock / מאי 24, 2017

יש סוגים רבים של מנעולים שאנחנו מכירים היום בעולם, שבאים צמודים לכל מיני מנגנוני ביטחון כמו מנגנון זיהוי ביומטרי או קודן או קוד ממוחשב. מנעולן ברחובות יודע בדיוק כיצד להתקין לכם מנעול ביטחון כזה למענכם ולמען רכושכם. אם אתם רוצים להיות רגועים שאתם חיים בשקט ובשלווה בבית שלכם והרכב שלכם בטוח מגניבות, התייעצו עם מנעולן ברחובות על טיב המנגנונים שמגנים עליכם מפני בעיות שונות ומפני פריצות, ואיזה מהם נחשב הכי פחות בעייתי מבחינת תקלות. כנראה שככל שהמנעולים האלה הופכים להיות רגישים למגע הם גם רגישים לתקלות, ולכן אתם עלולים למצוא את עצמכם בתדירות גבוהה מהרצוי מנסים לכבות שריפות ומחכים לשירותי מנעולן ברחובות, כדי לחלץ אתכם כדי שתוכלו להמשיך בחיים שלכם כרגיל.

שירותי חירום

מנעולנים זמינים לשירותי החירום האלה בכל שעות היממה משום שלעולם אי אפשר לדעת מי ייתקע היכן ומתי. כאשר נתקעים בתוך הרכב, במיוחד ילדים, אנחנו יודעים ששירותי הפריצה יגיעו כמה שיותר מהר. אם אתם נתקעים מחוץ לרכב שלכם ורק לחוצים להגיע הביתה כמה שיותר מהר יכול להיות שתחכו כמה שעות בגלל סדר עדיפויות של מנעולנים לפי הקריאות שהם מקבלים. בכל מקרה, ודאו שכאשר אתם מקבלים שירות ממנעולן כזה אתם לא סובלים מנזק בלתי הפיך שיגרום לכם לקחת את הרכב למוסך. בכל מקרה, יש פעמים שבהם הנזק לדלתות הרכב ולתא המטען כל כך גדול בגלל ניסיון פריצה לא מוצלח לרכב שלכם, שאז מנעולן ברחובות יצטרך לעבוד יחד עם המוסכניק שלכם כדי לפתור את הבעיה ולהתקין לכם גם מנעול חדש ומנגנון נעילה טוב שמשתלב על המערכות הממוחשבות וגם שלט רחוק שיכול לפתוח את הרכב.

התמחות במנעולים

יש מנעולנים שמתמחים בסוגים שונים של מנעולים ולכן אתם יודעים שאתם מקבלים את המומחים הטובים בתחום זה, אבל כדי לא להגיע למצב שבו אתם נזקקים לשירותי חירום עדיף תמיד להיעזר בשירותי מנעולן בזמן, להחליף את המנעולים בבית כדי שיתפקדו היטב ויחסכו את הבלאי שהיה להם עד כה. התייעצו עם המנעולן המומחה שלכם איזה מנעול נחשב לטוב מסוגו לצרכים שלכם כדי שתוכלו להיות בראש שקט ולקבל ביטחון בבית שלכם או בעסק שלכם, גם לצורכי חברת הביטוח שלכם.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות