מנעולן בשדרות

By ricolock / מאי 22, 2017

מנעולנים הם אנשי המקצוע שזקוקים להם הכי הרבה בכל מקרה. הם אלה ששומרים עלינו מפני פריצות ופגיעות בנפש על ידי התקנת מנגנונים לנעילה בכל בית, והם אלה שמחלצים אותנו כאשר אנחנו נתקעים בלי מפתח או עם מפתח שבור בחור המנעול. התלות שלנו בהם גדולה ולכן יש חשיבות גדולה מאוד לשירות האמין שאנחנו מקבלים מהם, כולל מחירים הוגנים. סביר להניח שתעריפי לילה לא יהיו דומים לתעריפי יום, ותעריפי שבת וחג בוודאי אינם זהים לתעריפי ימי חול, אולם מנעולן בשדרות שרוצה לקבל עוד ועוד עבודה לא יגבה מחיר מופקע כאשר הוא יודע שזה יפגע בהזמנות הבאות שלו. הוא ישתדל להיות הוגן בשירות שהוא מעניק ללקוחות שלו כל הזמן.

מנעולן בשדרות

מנעולן בשדרות

לשם מה נחוצים שירותי מנעולנות?

אנחנו זקוקים למנעולנים לכמה מטרות וכולן חיוניות באותה מידה. פתיחת הדלת וסגירתה בכל מקום נשארו הבסיס לכל תרבות אנושית שכל מקום בעולם. הדבר היחיד שהשתנה הוא צורת המפתח והצילינדרים ושיטת הפתיחה שנוספו לה גם מנגנוני זיהוי ביומטרי או קודים שונים במקישים במחשבים. בסך הכל, המנעול עצמו עובד על אותה שיטה של צילינדרים שנשלחים לתוך המסגרת של הדלת וזה מה שמנעולן חייב לתקן בשעת משבר ומצוקה. מנעולן בשדרות גם ייתן שירותי שכפול מפתחות, התקנת צילינדרים ומנגנוני נעילה שונים, תיקון ויישור לש מנגנונים אלה שנפגמים עם הזמן, תיקון שלט רחוק לרכב או למכונית או לכל שער או מחסום שנזקקים להם בפתיחה ובסגירה, וכן לתיקון כל המנעולים שעלולים להינזק ברכב, וזה כולל דלתות המכונית, תא המטען ומנגנוני המחשב לנעילה.

הכשרת המנעולן וחילוץ אנשים

לאחרונה אנחנו רואים גם מקרים רבים מדי של אנשים וילדים שננעלים בתוך או מחוץ לרכב, וזה כרוך בשירות חירום מהיר שחייבים להגיע אליו במקרים כאלה בגלל סכנת חיים. מנעולן בשדרות יכול להגיע אליכם במהירות תוך כדי הקריאה כשהוא נמצא באזור, כדי ללחץ אתכם ממצב מצוקה שכזה. אם נתקעתם מחוץ לדלת הבית שלכם או להפך – בתוך הבית כשאינכם יכולים לצאת, הדחיות שלכם מובנת ולכן הוא יעשה הכל כדי להגיע אליכם. זוהי ההכשרה שקיבל ולכן השירות שלו כרוך בזמינות מרבית לכל צרה.

להזמנת מנעולן בשדרות התקשרו לריקו המנעולן

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות