שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ כספות

פריצת כספת היא חלק משירותים אותם תוכלו למצוא אצל ריקו מנעולן, אולם חשוב להבין כי לא כל מנעולן מעניק את שירות זה ולכן יש לבדוק עמו בשיחת הטלפון אם הוא מעניק שירות פריצה לכספות או אם הוא מכיר ויודע לפרוץ את הכספת שברשותכם. כיום ניתן למצוא כספת כמעט בכל בית, עסק או משרד ובה מאחסנים מגוון פרטי ערך שונים; אם זה תכשיטים, כלי כסף, כסף מזומן, מסמכים מסווגים, נשק, פרטים עקרי ערך ועוד מיני רבים. בעסקים לרוב מאחסנים מסמכים מסווגים וכסף מזומן ולכן יש צורך בכספות גדולות במיוחד וכבדות הטבועות בתוך הקיר, ולרוב בבתים פרטיים מחזיקים בכספות קטנות יותר המיועדות לאחסון נשק או תכשיטים.

ריקו המנעולן – פריצת כספות
ריקו המנעולן – פריצת כספות

המורכבות של פריצת כספות

עבודתו של פורץ כספות היא איננה פשוטה, למרות שאנו רגילים לראות בסרטי אקשן איך בכמה דקות גיבורי הסרט פורצים לכספות ענק, אורזים את הכסף בשקים שחורים גדולים ונמלטים כמה שיותר מהר מהמקום, אולם הדבר רחוק מהמציאות. מדובר בעבודה מורכבת במיוחד הדורשת שימוש בציוד ייעודי לצד שימוש בטכניקות ייעודיות, ובעיקר אם מדובר בכספות גדולות ומורכבות. רק לסבר את האוזן, ישנן כספות מורכבות שכדי לפרוץ אותן פורץ כספות זקוק לעבוד כמה שעות עד שהכספת תועיל בטובה להיפתח. אז נכון שיש כספות קלות יותר לפתיחה, שהם לרוב כספות ביתיות קטנות השוקלות כמה ק"ג ספורים, אבל דמיינו כמה קשה לפרוף כספת של 90 קילו ואף יותר.

באילו מקרים נזדקק לשירותיו של פורץ כספות?

לפריצת הכספת על ידי מנעולן מיומן בתחום נזדקק בכמה מקים: במקרה שבו שחכנו את הקוד הסודי של הכספת, במקרה של תקלה במנעול עצמו, אובדן או גניבת מפתחות הכספת, תקלה במנעול ביומטרי או אלקטרוני שאלו מנעולים הנפתחים באמצעות טבעית אצבע או בהקשת קוד, במקרה שמדובר על מנעול סיבוב שנתקע ובמקרים נוספים אחרים שלא ניתן מכל סיבה לפתוח את הדלת של הכספת. כמו כן, ישנם מקרים בהם אנשים מצאו כספת ישנה שהייתה שלהם בעלית הגג, שאז גם יש צורך לפרוץ לכספת בעזרת פורץ כספות כדי לרוקן את תכולתה.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות