שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ מנעולים בגבעתיים

גבעתיים היא עיר שהחדש משתלב בה עם הישן ולכן בניינים חדשים וישנים מצליחים לאתגר כל איש מקצוע בתחום התחזוקה. אם התושבים הם שוכרים הם בוודאי לא תמיד ישימו לב לכל מה שקורה בשכונה ובבניין שלהם ולא תמיד ירצו להשקיע את המשאבים הנחוצים כדי לשפץ או לתקן את כל מה שנחוץ תיקון. במקרים כאלה ברור למה מתרבים מקרים שבהם פורץ מנעולים בגבעתיים ישמח לבוא לחלץ אתכם מהמצוקה, אם נשבר לכם המנעול הישן שלא יכולתם לתקן או להחליף קודם.

התקנת מנעולים בגבעתיים

אם הבית הוא בבעלותכם גם בגבעתיים, בוודאי תרצו להתקין בו מנעולים חדשים ומתוחכמים לגמרי כדי שיימנע מכם מקרה החירום שבו אתם מוצאים את עצמכם לפעמים עם מפתח שבור בחור המנעול. במקרים כאלה שימו לב כאשר אתם מזמינים איש מקצוע לכל מה שהוא מציע לכם. שאלו אותו את השאלות הנכונות כדי למנוע נזק בלתי הפיך שעלול לפגוע בכם ולגרום לכם להחליף א כל הדלת במקרה של שבירה. שאלו את פורץ המנעולים אם הוא מוסמך ואם יש לו תעודה ורישיון. עוד הוא צריך להציג לכם גם תעודת יושר מהמשטרה עם אישור לעסוק במקצוע זה.

מחיר פורץ מנעולים בגבעתיים

שאלו אותו מהו המחיר ואם הוא נראה לכם זול מדי או יקר מדי יכול להיות שאינו מתאים לכם משום שהעבודה לא תהיה טובה או שהיא תהיה במחיר מופרז ואחר כך תגלו שיכולתם לשלם מחיר נמוך יותר. הכי חשוב לשאול פורץ מנעולים בגבעתיים אם הוא מוסמך לטפל בסוג המנעול שלכם ואם יש לו ביטוח ואחריות למקרה שישנה תקלה והנזק יותר רחב מכפי שחשבתם. עוד שאלו אותו כדי שתוכלו להיות בטוחים, אם יש לו גם ידע מספיק כדי להחליף את כל מנגנון הנעילה המיוחד בדלת שלכם, למקרה שתגלו שהנזק הוא כל כך גדול שעדיף כבר להחליף את כל המנגנון המותקן בדלת ולא להסתפק רק בצילינדר של הדלת. במקרים כאלה תוכלו ליהנות משירות מקיף שיפתור לכם את הבעיה גם לאחר הוצאת המנעול השבור מהדלת והחלפתו בחדש.

ראה עוד: מנעולן באזור גבעתיים והסביבה

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות