שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ מנעולים בחולון

עיר חולון הולכת ונעשית מעצמה לכל דבר, כאשר בניינים רבים נבנים זה אחר זה בשכונות מגורים חדשות, מה שעולה בביקוש למנעולנים מיומנים אשר יוכלו לספק שירותים שונים עבור התושבים. כחלק משירותיו של מנעולן בבאר שבע ניתן למצוא גם שירותי פריצה, שהם למעשה אחד השירותים המוכרים והנפוצים, אולם ניתן למצוא גם שירותים נוספים כדוגמת – החלפת מנעולים, תיקון תקלות במנעול ובצילינדר, פריצה לכספות, שירות תיקון לאביזרי הדלת ועוד מיני רבים.

שירותי פריצה הם למעשה שירותים חיוניים המאפשרים לנו בשעת חירום לפרוץ את הדלת או המנעול ולשוב לשגרת היום יום, אולם כאשר אנו נתקלים במקרה חירום שכזה, נראה כי חרב עלינו עולמינו וכאילו חיינו נעצרו. פריצת מנעולים בחולון יעילה במגוון רב של מקרים, חלקם מקרי חירום וחלקם פשוט סתם כאשר הדלת הסוררת של המחסן עושה לנו בעיות ומסרבת להיפתח בשל מנעול לקוי שאולי זמן רב לא נפתח וצבר חלודה ואבק בתוכו.

אז בואו נראה מתי שירותי פריצה הינם נחוצים:

נתחיל עם דלת הבית שהיא לרוב הפניות העיקריות של מנעולנים. כאשר מפתחות הדלת אבדו או נגנבו ואין מפתח נוסף בסביבה, הדרך הטובה ביותר לפתוח את הדלת היא על ידי פריצה מידית של הדלת בעזרת פורץ מנעולים בחולון אשר מחזיק בציוד איכותי לצורך פריצה מהירה של הדלת. מקרים נוספים הם – מנעול לקוי, מפתח שנשבר בצילינדר וכו'. כמו כן, ישנם מקרים רבים שמדובר בדלת טרוקה, זאת שאינה נפתחת מבחוץ, אלא רק על ידי מפתח, שאז גם יש צורך בפריצת הדלת.

רכבים – פורץ מנעולים בחולון יוכל גם לתת שירות עבור הרכב, הרי לא מעט פעמים המנעול אינו תקין ומסרב לפתוח את הדלת או כאשר המפתחות ננעלו בתוך הרכב ואז יש צורך לפרוץ את המנעול כדי לחלץ את המפתחות ולשוב לשגרת היום יום.

כספות – שירותי פריצה לכספות נפוצות יותר בעסקים ומשרדים המחזיקים בכספות, אולם גם לאנשים פרטיים אשר מחזיקים כספות לצרכים שונים. דלת הכספת זקוקה לפריצה כאשר המפתחות אבדו, המנעול אינו פותח את הדלת, במקרה של שכחת קוד ועוד מיני רבים.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות