שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ מנעולים במודיעין

כמו בכל עיר בארץ, גם במודיעים ניתן למצוא שירותים של בעלי מקצוע שונים, החל מחשמלאים, נגרים, אנשי אינסטלציה, שיפוצניקים ועוד מיני רבים. בין היתר, ניתן למצוא גם את שירותי של פורץ מנעולים במודיעין היעיל למגוון רב של מקרים ובעיקר במקרי חירום שבהם אנו נתקעים מחוץ לבית ללא מפתח או עם מנעול לקוי. לכל אחד קרה לפחות פעם אחת בחייו שהוא איבד את מפתחות ביתו, או שהמנעול השורר החליט דווקא בזמן הכי לחוץ לא להיפתח. מקרים אלו הם נפוצים, לחלקם יקרו יותר ולחלקם פחות, הכל עניין של מזל כמובן. אולם על מנת להימנע משירותי פריצה עליכם להקפיד על הכללים מסוימים שיוכלו למגר את התופעה.

כיצד ניתן למנוע מקרה חירום?

החזיקו במפתח רזרבי – תמיד כדאי להחזיק מפתח רזרבי במקום מסוים, כמובן שלא בארון החשמל, אלה אצל שכנים טובים או אצל בני משפחה. דבר זה יעזור לכם במקרה של גניבה או אובדן מפתחות. אולם, במקרה והמפתח אבד עם התיק או עם פרטים המעידים על מקום מגוריכם, מומלץ להזמין  פורץ מנעולים במודיעין שיחליף את המנעול טרם אדם ימצא את המפתח ויכנס לביתכם.

הקדימו רפואה למכה ותקנו תקלות בדלת – דלת חורקת או קושי בפתיחת המנעול על ידי המפתח הם נקודות אזהרה לכך שיום יבוא והדלת תיתקע ולא תיפתח, ולכן בכל קושי או חשש לתקלה, הזמינו מבעוד מועד מנעולן שינסה להציל את המנעול על ידי תיקון או יחליפו לאחד אחר מתקדם יותר.

שמנו מידי פעם את המנעול – את המנעול והצילינדר מומלץ כל תקופה מסוימת לשמן, במיוחד אם הוא ישן ומגלה רעשים של חריקה. את השמן לצורך השימון תוכלו למצוא בחנויות עשה זאת בעצמך ופשוט לרסס בקלות קבה בחור של המפתח ובמקומות נוספים.

החליפו כל כמה שנים למנעול חדש – תחום המנעולים הולך ומתפתח בקצב מסחרר וכיום ניתן למצוא מגוון רב של מנעולים חדשים העשויים בטכנולוגיה מתקדמת. ולכן, אם מנעול ביתכם ישן, או שעברתם דירה, הזמינו מנעולן מבעוד מועד להחלפת המנעול, כך תוכלו להימנע מניסיונות פריצה ובכלל מפריצה על ידי פורצים לא רצויים.

ראה עוד: מנעולן מקצועי בגבעתיים

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות