שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ מנעולים ברחובות

בעיר רחובות יש שכונות חשדות רבות, כמה קריות אקדמיות, פארק הייטק גדול ואזור תעשייה נרחב. זה אומר שיש צורך במנעולנים רבים שיכולים וצריכים לתת שירותים מגוונים הן לאוכלוסייה בבתים הפרטיים והן למגזר הציבורי והעסקי. הידע הרב שצריך להיות לכל פורץ מנעולים ברחובות נע אם כך מהמנעולים הכי ישנים לעבר המנעולים הכי חדישים ומודרניים. המנעולים המתוחכמים שאפשר למצוא בכל מקום הם המנעולים שאפשר גם לפרוץ אם מבינים איך בנוי כל מנגנון נעילה כזה, שעליו הלבישו קוד דיגיטלי או ביומטרי. בסופו של דבר, כל דלת חייבת להינעל בעזרת הפינים שמחברים את הצילינדר לדלת ונועלים אותה. משום כך כל פריצת מנעול יכולה להיות הרבה יותר פשוטה מאשר נדמה אם מבינים את שיטת הנעילה.

הכשרת מנעולן

זהו בדיוק הידע שכל פורץ דלתות ומנעולים ברחובות מחזיק בו ממסלול ההכשרה שלו. שם מלמדים אותו על שיטות הנעילה והפתיחה וכל שנותר הוא לתרגל את השיטות השונות ואת הצורות המעניינות שבהן מייצרים היום מנעולים. הרי בעיית הפריצות והבטיחות מכה בכל העולם ואנשים מחפשים כל דרך שהיא כדי להיות בטוחים ולהרגיש בבית מבלי לחשוש לצאת ממנו. כל ניסיון פריצה יכול להסתיים לא רק בנזק כספי לרכוש כי אם גם בנזק למנעול הדלת. כשפורצים את הדלת שוברים לפעמים את המנעול או תוקעים בו משהו כדי לעכב את בעלי הדירה מלהיכנס, ואז אין מנוס מאשר להזמין פורץ מנעולים ברחובות כדי לתקן את הנזק ולחלץ את בעלי הדירה ולהכניס אותם פנימה הביתה.

ביטוח ואחריות

כל פורץ מנעולים ברחובות חייב להציג בפניכם את הביטוח והאחריות שהוא מציע לכם בתמורה לתיקון שהוא מציע לכם. במקרים כאלה תצטרכו לשאול אותו גם על המיומנות שלו בתיקון המנעול עצמו ועד כמה הוא מכיר אותו. קורה לא פעם שאנשים מסיימים את ההרפתקה הזאת בנזק בלתי הפיך שיוצא יותר יקר ועליכם לדעת בדיוק לפני מה אתם עומדים. יש לכל פורץ מנעולי גם תעודת יושר משום שבלעדיה לא יקבל אישור חוקי מהמשטרה לעסוק בכך וכדאי מאוד לבקש להציג אותה בפניכם כדי לדעת עם מי אתם עובדים.

ראה עוד: מנעולן מומחה באזור רחובות

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות