שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ מנעולים בשדרות

בכל בית ובכל רכב ששייך לנו אנחנו דואגים לנעילה ראויה כדי שלא יקרה מצב שיגנבו לנו רכוש ויפגעו בו. מנעול הוא אחד החלקים החשובים ביותר ששומרים על שלוות הנפש שלנו והוא חלק משגרה בטוחה. תחזוקת מנעולים והתקנת מנעולים טובים ואיכותיים היא הבסיס לכל דבר, אולם כשאין לכם שליטה על כך ואתם מקבלים רכב שהנעילה שלו הותקנה במפעל, או כאשר אתם גרים בדירה שכורה והתקציב אינו מאפשר זאת, נעילה של מנעול כזה תמיד טומנת בחובה את החשש שעלולה להיגרם תקלה יום אחד. כל שנותר לכם לעשות במקרה כזה הוא לפחות להיעזר באנשי מקצוע מהימנים, כמו פורץ דלתות מנעולים בשדרות, איש שיכול להיות נגיש לכם בכל שעות היממה ויעניק לכם שירות אמין ואחראי בכל מצוקה.

הכשרת פורץ מנעולים חוקי בשדרות

פורץ מנעולים בשדרות הוא איש המקצוע שלומד את הסודות של מנעולים שמשתמשים בהם היום במשך חודשים ארוכים. לאחר מכן הוא יוצא להתנסות מעשית בכל מנעול שיש בשטח ובכל מנגנון נעילה שהוא יכול להתאמן עליו. מנעולים כאלה הם הבסיס של המקצוע שלו ולכן הוא חייב לדעת לתת מענה לכל דבר. עם זאת, לפני שאתם מזמינים איש מקצוע בתחום המנעולנות בררו אתו מהי המומחיות שלו ואם הוא יודע לטפל במנעולים שלכם. אתם לא רוצים לגלות מאוחר מדי שמדובר במנעולן בתל אביב שלא יודע להתעסק עם מנעול ממוחשב או ביומטרי והפעולה שלו עלולה להסב נזק גדול יותר מהנזק שכבר נגרם עם ההיתקעות עצמה.

שירותי פורץ מנעולים בלהבים

השירותים שאתם יכולים לקבל מפורץ מנעולים הם מגוונים ונעים מפריצת המנעול עצמו בעת המצוקה ועד התקנת מנעולים ותיקון שלהם כאשר הם פתוחים, אבל ברור שימיהם ספורים. מומלץ מאוד להיעזר בשירותים מקצועיים אלה בזמן, עוד לפני שקורה מקרה החירום הזה שגורם לכם להיתקע מחוץ לרכב או מחוץ לבית. כאשר אינכם יכולים להיכנס לעסק שלכם זה מביך ואף מזיק עסקית עוד יותר, משום שעל הנזק הכספי של התיקון מתווסף גם הנזק של אובדן שעות עבודה והיענות ללקוחות השונים. דאגו לתחזוקה נאותה ולהתקנת מנעולים איכותיים וזה ימנע מכם להיתקע בחוץ.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות