שעות פעילות: 24 שעות ביממה

10 טיפים לבחירת מנעולן

בחירת מנעולן בעידן של היום היא קלה, הרי די בשיטוט קל ברשת האינטרנט ותוכלו למצוא מספר רב של נותני שירות באזור מגוריכם. יחד עם זאת, האתגר הוא למצוא מנעולן מקצועי שיוכל לספק עבורם שירות אמין ומקצועי, וכמה שיוכל להגיע בזמן הקצר ביותר בשעת חירום.

איך בוחרים מנעולן מקצועי?

  1. בדקו את ניסיונו בתחום – ניסיון הוא חשוב, הרי ככל שלמנעולן יהיה יותר ניסיון, כך עבודתו תהיה מקצועית יותר. מנעולן מומלץ בבאר שבע
  2. בדקו אם הוא מומחה לתיקון הבעיה שברשותכם – חשוב לבדוק אם המנעולן מכיר היטב את סוג המנעול שלכם או את סוג מנגנון הנעילה של הרכב עוד טרם הזמנתו לביצוע פריצה או תיקון.
  3. זמני הגעה – לרוב מנעולנים יציעו זמן הגעה קצר של חצי שעה במקרה חירום, אולם יש לבדוק אם הם זמינים להגיע כמה שיורת מהר במקרה של אובדן או גניבת מפתחות או כאשר מישהו ננעל בחדר פנימי בבית.
  4. רישיון לעסוק בתחום – כל מנעולן חייב להחזיק ברישיון לעסוק בתחום, כאשר הרישיון ניתן לו ממשטרת ישראל וגופים רשמיים אחרים.
  5. רישיון עם תמונה – מנעולנים רבים עובדים עם רישיון של הבוס או של אדם אחר, ולכן חשוב לוודא כי ישנה תמונה של המנעולן על גבי הרישיון שהוא יציג לכם.
  6. אחריות על כל תיקון – בתום העבודה בקשו אחריות על המנעול שהוחלף בביתכן, כמו גם חשבונית המראה על התקנה על ידי מנעולן מומחה, כיוון שיצרניות מנעולי אכן מעניקות אחריות, אבל רק כאשר ההתקנה נעשתה על ידי בעל מקצוע מוסמך.
  7. סיכום מחיר בשיחה – חשוב לוודא את טווח המחיר לתיקון התקלה עוד בשיחת הטלפון, על מנת שלא תהי מופתעים מהמחיר בתום העבודה.
  8. בצעו השוואות מחירים – כדאי לבדוק את עלויות העבודה בין כמה מנעולנים כדי לאמוד את התעריפים, מה גם שתוכלו לשוטט ברשת ולמצוא תעריפים על כל עבודה.
  9. וודאו כי המנעול מחליף לכם למנעול חדש- פעמים רבות מנעולנים מפרקים מנעול אחד ומתקינים אותו אצל לקוח אחר, ולכן וודאו כי המנעול החדש יוצא באריזתו המקורית.
  10. בחרו מנעול איכותי – אם הנכם מבצעים החלפת מנעול, בחרו רק מנעול איכותי שקשה לפרוץ אותו, כך תהיו מוגנים יותר.

ראה עוד: מנעולן באזור באר שבע

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות