מנעולן בנס ציונה

By ricolock / מאי 21, 2017

מנעולן בנס ציונה מציע מגוון רב של שירותים הקשורים למנעולים מסוגים שונים. אותם מנעולים בחלוף השנים יכולים להישחק ולהגיע למצב שהדלת לא נפתחת כלל ולכן תפקידו של מנעולן להחליף את המנעולים הללו לחדשים ומתקדמים יותר. כמו כן, המפתחות של אותם מנעולים אף הם יכולים ללכת לאיבוד מידי פעם, ולכן תפקידו של מנעולן בנס ציונה לפרוץ את הדלת ולהחליף גם במקרה זה את המנעול. שירותי פריצה והחלפת מנעולים הם שני השירותים הנפוצים אצל מנעולנים, אולם יש דלתות המגיעות עם ידית ויש דלתות עם ידיות קבועות שאינן מסתובבות שלרוב הן נפוצות יותר לפריצה.

מנעולן בנס ציונה

מנעולן בנס ציונה

אז בואו נראה מהי דלת טרוקה

דלת טרוקה היא זאת שנפתחת בשני אופנים; על ידי מפתח מהחלק החיצוני של הבית או מהחלק הפנימי של הבית על ידיד ידית במקרה שהיא לא נעולה. דלת זאת מאפשרת לבעלי הבית להיות בטוחים יותר, כיוון שלא ניתן לפתוח אותה ללא מפתח מחוץ לבית ולכן אף אדם זר לא יכול בעזרת הידית לפתוח את הדלת. אולם, החיסרון הגדול של דלת טרוקה הוא – אם ננעלתם מחוץ לדלת ללא מפתחות ואין אף אדם בבית לא תוכלו להיכנס לביתכם. החיסרון השני הוא – אם לקחתם מפתח אך יש מפתח נוסף בפנים הבית לא תוכלו להכניס את המפתח ולפתוח את הדלת. למעשה, הדלת נסגרת עם הלשונית בלבד לא ניתן בעזרת הידית להכניס את הלשונית כדי שהדלת תיפתח.

כיצד תוכלו להימנע מדלת טרוקה?

הדלת הטרוקה ננעלת לרוב במצבי לחץ או שאנו ממהרים לזרוק לרגע את הפח או לדפוק אצל שכנה ושוכחים לקחת מפתחות, כמו גם הוא יכול להיות כאשר אנו חשובים שיש מישהו בבית ולקחים מפתח ובכלל בצד השני יש מפתח נוסף. לכן, מומלץ לשים מפתח רזרבי אצל שכנים לכל מקרה, מומלץ לעשות הרגל ולהוציא את המפתח מהחלק הפנימי של הבית ולתלות אותו על מתלה מפתחות. כמו כן, מנעולן בנס ציונה יוכל להתקין לכם מפתח פרפר שהו מפתח קבוע הנמצא בלק הפנימי של הבית שיכול למנוע מקרים שבהם יצאתם מהבית ונותרו מפתחות בצד השני, או פשוט להחליף את הידית של הדלת לידית חופשית רגילה.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות