שעות פעילות: 24 שעות ביממה

פורץ דלתות

לחזור הביתה אחרי בילוי או לאחר יום עבודה עמוס ולגלות שהמפתחות אבדו או נגנבו או שבכלל ישנה תקלה במנעול שאינה מאפשרת את פתיחת הדלת, הם ללא ספק מקרים מתסכלים שיכולים לגרום לנו לצאת מדעתנו. אולם, הכל עניין של גישה, ולכן מומלץ לקחת נשימה ארוכה ולא להיכנס ללחץ מיותר שממלא לא יוביל אותנו לשום מקום. פורץ דלתות מיומן, שהוא אגב מנעולן המתעסק בתחום יוכל להגיע לפתח ביתכם  במהירות האפשרית ולהציל את המצב. כך שכל שעליכם לעשות הוא לאתר פורץ דלתות מקצועי שיגיע לביתכם, יפרוץ את הדלת השוררת ויאשר לכם לחזור הכי מהר שיש לשגרת חייכם וכמובן להיכנס לטריטוריה הפרטית שלכם הכי מהר שאפשר.

ריקו המנעולן – פריצת דלתות
ריקו המנעולן – פריצת דלתות

שירותי פריצה למגוון מנעולים נוספים

שירותי פריצה יעילים לא רק לדלתות הכניסה או לדלתות פנים, אלה גם למגוון מנעולים שונים המותקנים במקומות שונים ואפילו לכספת. המנעולים אותם יוכל לפרוץ פורץ דלתות הם – מנעולי תלייה, מנעולים של אופניים, מנעולי שרשרת של שערים, מנעולים מורכבים של דלתות מחסן, מנעולים של רכבים ועוד מני רבים. למעשה, מנעול המתמחה בפריצה דלתות יוכל להעניק לכם שירות מקצועי. כמו כן, מנעולן יוכל לתת לכם שירותי פריצה לכספות שיכולות להיות נעולות בשל סיבות שונות כמו – שכחת הקוד הסודי של הכספת, תקלה במנעול, אובדן או גניבת מפתחות, תקלה בצירים ובפינים של דלת הכספת ועוד מני בעיות שונות. פריצה כספת הינה שונה מפריצה של דלתות ומנעולים רגילים, ולכן יש לבדוק מראש על המנעולן אם יש לו את הידע והכלים לפרוץ בבטחה את מנעול הכספת.

על הדרך ניתן לשדרג את המנעול

בתהליך פריצת הדלת פורץ דלתות מבצע מספר שיטות ייעודיות על ידי ציוד מיוחד המאפשר את שבירת המנעול ובכך לפתוח את הדלת, ולכן זהו זמן נהדר להתחדש במנעול חדש. חשוב לציין כי המנעולים החדשים והמתקדמים הם חזקים יותר ומשוכללים, ולכן נצלו את פריצה הדלת ושבירת המנעול כדי לרכוש מנעול חדש ואיכותי יותר שיאפשר לכם לישון רגועים יותר בלילה או לנעול את הדלת בבטחה כאשר אתם יוצאים ליום עבודה.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות