שעות פעילות: 24 שעות ביממה

תיקון דלתות

כחלק משירותיו של מנעולן ניתן למצוא שירות של תיקון דלתות, הרי פעמים רבות ישנן תקלות בדלת שאינן מאפשרות את פתיחתה או תקלות שונות המצריכות בעל מקצוע לצורך תיקונם. רוב המנעולים בשוק מעניקים במסגרת השירותים הנרחבים שלהם גם שירותי תיקון לדלתות, הרי הם מכירים היטב את מבנה הדלת בשל ניסיונם הרב בתחום פריצה דלתות והחלפת מנעולים, ולכן הם יוכלו להעניק שירותי תיקון לדלתות ואפילו שירותים אסתטיים לדלת כמו – צביעת דלתות מעץ או ממתכת, שירות הדבקת טפטים לדלת, התקנה של עיניות החלפה ותיקון של ידיות פנים או חוץ של דלתות פנים או חוץ ועוד מיני רבים.

ריקו המנעולן – תיקון דלתות
ריקו המנעולן – תיקון דלתות

לתקן או להחליף את הדלת?

דלת היא מוצר יקר ועלותה יכולה להיות מאות ואלפי שקלים, ולכן אנשים אינם ממהרים להחליף דלת בשל תקלה, אלה מעדיפים לנסות להצילה על ידי מנעולן המתמחה בתיקון דלתות. לעיתים נראה כי כל תקלה קטנה בדלת היא סיבה להחליף אותה לחדש אולם תמיד כדי לבדוק את הנושא עם בעל מקצוע. המקרים בהם ניתן להציל את דלת הכניסה או את דלת הפנים:

תקלה טכנית בדלת – במידה והדלת יושבת על ציר רעוע, או שבכלל מדובר על דלת שיצאה מהמקום לגמרי, ניתן לתקן את הדלת. כמו כן, אם המנעול עצמו  נהרס בשל ניסיון פריצה לבית או נגרם לו כל נזק שאינו מאפשר פתיחה תקינה של הדלת – ניתן לתקן כמובן.

דלת שאיננה אסתטית למראה – לעיתים שיפוץ של בית יכול להעמיד את בעלי הבית בדילמה, הדלת נראית מיושנת ולא מתאימה לעיצוב החדש, או שבכלל מדובר על דלת שחוקה וישנה שחיות המחמד שרטו אותה, גם אז ניתן לפתור את הבעיה על ידי בעל מקצוע המתמחה בתיקון דלתות ולא להחליף את כל הדלת. את הדלת ניתן לחפות בצבע יפה או בטפט אופנתי מרשים שיגרום לדלת שהיראות ממש כמו חדשה.

אם כך, זכרו כי ברוב המקרים ניתן לתקן דלתות חדשות ואף לשפץ אותן בצורה מקצועית ולאפשר לדלת הבית להראות מצוין, ממש כאילו קניתם דלת חדשה. בכל מקרה, תמיד תוכלו בעתיד להחליף לדלת חדשה.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות