שעות פעילות: 24 שעות ביממה

תיקון צילינדרים

אם תשאלו אנשים מהו ההבדל בין מנעול לצילינדר הרוב יגידו כי מדובר באותו דבר, אולם יש הבדל בין השניים. צילינדר הוא החריץ שאליו אנו מכניסים את המפתחות ומסובבים את המפתח כדי שהדלת תיפתח, והמנעול הוא זה שמחזיק את הצילינדר ומכיל חלקים נוספים המסייעים לפתיחה וסגירה של הדלת. אומנם המנעול גדול יותר ומרשים, אבל הצילינדר הוא בעל משמעות רבה והשפעה על תקינות המנעול. למעשה, המנעול לא שווה דבר ללא הצילינדר. כאשר אנו קונים מנעול הוא מגיע באופן אוטומטי עם הצילינדר ועם מפתח וכאשר יש תקלה בצילינדר ניתן לפנות למנעולן המתמחה בתיקון צילינדרים ופשוט לתקן את הצילינדר כדי שהמנעול יוכל לפתוח את הדלת בקלות רבה וללא קושי.

ריקו המנעולן – תיקון צילינדרים
ריקו המנעולן – תיקון צילינדרים

כיצד מתבצע תיקון צילינדר?

נתחיל ונאמר כי תיקון צילינדרים חייב להיעשות על ידי מנעולן מומחה בתחום, כך הוא יוכל לבחון האם ניתן להציל א הצילינדר או שבכלל מדובר על אחד ישן ויש צורך להחליפו לחדש.  במידה ויש צורך להחליף את הצילינדר, מנעולן יתאים צילינדר איכותי בהתאם לסוג המנעול המותקן על הדלת.  במידה וניתן לתקן, הוא יפרק את המנעול עצמו ומהמנעול הוא יפרק את הצילינדר. פעמים רבות מדובר על חלקים רופפים בתוך הצילינדר, עצמים ולכלוך שנכנסו לחור של המפתח ויש צורך לסלקם, לעיתים הצילינדר חורק או תקוע ויש צורך לשמן אותו בעזרת שמן ייעודי ועוד מגוון תקלות שונות שהפתרון להם הוא תיקון מקצועי של הצילינדר שיאפשר לכם להמשיך ולהשתמש בחופשיות בו.

האם כדאי לתקן את הצילינדר או להחליף לחדש?

רבים מתלבטים ובצדק אם להחליף את הצילינדר לחדש או לתקן אותו, אז התשובה לכך היא ברורה – כאשר מדובר על צילינדר יקר שיחסית חדש, כדאי לנסות להציל אותו ולתקנו בעזרת מנעולן במקום להחליף לאחד חדש. לרוב, תקלות פנימיות בצילינדרים חדשים ניתן לתקן ביתר קלות. לעומת זאת, אם מדובר בצילינדר ישן שכמו שאומרים "עשה את שלו" כדאי לשקול להחליפו לצילינדר איכותי יותר וחדש ולא לתקנו, וכך לנצל את ההזדמנות ולהתחדש בצילינדר חדש שיאפשר לכם גם לפתוח את הדלת בקלות יתר וגם לזכות בצילינדר בטיחותי יותר מפני פריצה.

050-8622220
contact@ricolocksmith.co.il
פריסה ארצית
24 שעות ביממה
קידום אתרי מנעולנים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top
נגישות