מנעולן באור יהודה

איך שהוא יוצא שכולם במהלך חייהם זקוקים באופן מידי למנעולן מידי פעם בחייהם על מנת שיסייע להם לפתוח את דלת הבית או הרכב או לטפל במנעול הסורר שהפסיק לפעול. מקרי חירום אלו יכולים להיות בשל סיבות שונות, בין אם מדובר על אובדן או גניבת מפתחות, שחיקת המנעול, תקלה בצילינדר, תקלה בחלקים של הדלת ועוד מיני רבים. רק מנעולן באור יהודה המציע ניסיון רב בתחום יוכל להגיע במהירות האפשרית על מנת לספק לכם שירות אישי שיכול להיות פריצה לבית, פריצה לרכב, לכספת, פריצת מנעול, החלפת מנעול ועוד מיני שירותי שונים שיאפשרו לכם להיכנס לבתיכם ולדעת כי מותקן בדלת הבית מנעול איכותי וחזק.

מנעולן באור יהודה

מנעולן באור יהודה

מהו מנעול איכותי וחזק?

בשוק קיימים סוגים רבים של מנעולים, חלקם איכותיים וחזקים המתבססים על טכנולוגיות חדשות וחלקם פחות איכותיים. מנעולים איכותיים יעלו יקר מן הסתם, אולם הם יהיו קשים לפריצה. כדי למדוד את איכות המנעול בודקים כמה זמן ניתן לפרוץ אותו על ידי פורץ, הרי לפורץ אין די זמן לפרוץ את המנעול שמע יבוא מישהו ויגלה את מעשיו. מנעול איכותי הוא כזה שניתן לפרוץ אותו רק לאחר 5 דקות ואף יותר ומנעול פחות איכותי הוא כזה שניתן לפרוץ אותו תוך דקה או שניים. כמובן שמומלץ לרכוש מנעו שהוא איכותי, מה שיאפשר לבעלי הבית לדעת כי המנעול חזק והסיכוי הוא נמוך שפורף יפרוץ לביתם כאשר הם לא בבית או בשעות לילה מאוחרות.

מתי יש צורך להחליף מנעול?

החלפת מנעולים מבצע רק מנעולן באור יהודה מקצועי המכיר היטב את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, ויש לא מעט. לרוב, מבצעים החלפה כאשר המנעול תקול, חורק, חלוד, נכנס בו עצם זר לצילינדר, בעת פריצת הדלת ובמקרים נוספים אחרים. כמו כן, ישנם דיירים רבים אשר עוברים דירה ומעוניינים להחליף מנעול, על מנת לוודא כי לא נותרו במקרה מפתחות אצל הדייר הקודם. כמו כן, החלפת המנעול מתאימה למי שמעוניין לשדרג את המנעול שלו לטובת מתקדם וחדש יותר וליהנות מביטחון ושקט נפשי.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות