מנעולן בהרצליה

By ricolock / מאי 17, 2017

ישנם כמה וכמה מקרים שבהם אין מנוס אלה להזמין מנעולן בהרצליה שיבוא להציל את המצב ולפתור עבורכם תקלות שונות במנעול הרכב, הכספת, הבית ושאר מנעולים אחרים. להיתקע מחוץ לרכב או מחוץ לבית ללא מפתח או עם מנעול תקול, היא ללא ספק חוויה שאף אחד לא היה מאחל אותה לעצמו ולא לקרוביו, ולכן יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת מראש כדי למנוע מקרי חירום שבהם אין מנוס אלה להזמין מנעולן כדי שיפרוץ את הדלת.

מנעולן בהרצליה

מנעולן בהרצליה

 

אז נתחיל במקרה הקלאסי שהוא – אובדן או גניבת מפתחות. מקרה זה הוא נפוץ ביותר ונראה כי הוא אחד השירותים הפופולריים של מנעולן בהרצליה או בכלל של רוב המנעולנים בארץ. על מנת למנוע את מקרה זה, מומלץ להשאיר מפתח רזרבי אצל בני משפה המתגוררים בקרבת מקום או אצל שכנים אהובים שישמחו לשמור אלצם מפתח לכל מקרה של יקרה. בכל מקרה, במיקה ואבד המפתח עם תיק ובו מסמכים המעידים היכן הנכם מתגוררים, מומלץ להחליף מנעול ולא לקחת סיכון שאדם זר או הגנב שמצא את התיק יכנס לביתכם וייקח מכל הבא ליד.

להיות ערניים לכל תקלה – קושי בפתיחת הדלת או דלת חרוקה מעידים על תקלה שיכולה רק להחמיר עם הזמן ובבוא היום לגרום לדלת לא להיפתח כלל. וכלן, חשוב להיות ערניים לכל תקלה בדלת ולא להפעיל כוח שרירותי בעת פתיחת הדלת, כיוון שהדבר יכול לגרום לנזק כאשר המנעול אינו מתפקד בדרך הטבעית לו. מנעולן בהרצליה יוכל להגיע לביתכם ולהחליף או לתקן את המנעול הבעייתי ובכך לפתור את המצב.

להצמיד את המפתח לצרור – פעמים רבות אנו מפרידים בין צרור המפתחות ומוציאים את המפתח של הדלת כדי שיהיו לנו נוח יותר לצאת ללא צרור, אולם מדובר בטעות כי בדרך זאת המפתח יוכל ללכת לאיבוד ביתר קלות. לכן, אל תפרידו בין המפתחות ואל תשאירו מפתח בודד, אלה שכפלו מפתח נוסף עם מחזיק  מפתחות קטן שיאשר לכם לקחת מפתח עם מחזיק אם לא בא לכם להיסחב עם הצרור המכיל את מפתח הרכב, מפתח המשרד ועוד מיני מפתחות נוספים.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות