מנעולן ברעננה

By ricolock / מאי 17, 2017

מידי שנה עולה הצורך בשירותיהם של מנעולנים מסיבות שונות, אולי נהינו סניליים יותר ומאבדים באופן קבוע את מפתחות הבית או הרכב, או שפשוט אנשים הגיעו למסקנה שהמנעולים המתקדמים והחדשניים בטוחים יותר ואולי הגיע הזמן להחליף את המנעול החדש לטובת מתקדם ואיכותי יותר כדי לאפשר להם הגינה מיטבית על דלת הכניסה כאשר הם אינם בביתם או בשעות לילה מאוחרות. רק לסבר את האוזן, בכל כמה שניות בישראל מתבצעת פריצה לבית או לעסק, ולכן מנעולן ברעננה יכול להגיע ולשדרג את מנעול הדלת ולאפשר לכם חיים בטוחים יותר.

מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה

הסיבות הנפוצות להחלפת מנעול על ידי מנעולן

שדרוג המנעול לאחד מתקדם יותר – גל של פריצות באזור מסוים הוא הזדמנות נהדרת להחליף את המנעול לאחד מתקדם יותר, במיוחד אם מותקן על דלת ביתכם מנעול ישן נושן שרכשתם בעת רכישת הדלת או בכלל מדובר במנעול ישן שהועבר אליכם מהדייר הקודם. המנעולים החדשניים הם בטוחים וחזקים יותר ולכן רבים מזמינים את שירותיו של מנעולן ברעננה שימליץ עבורם על מנעול חזק, בטיחותי ומתקדם יותר וכמובן יבצע גם את ההחלפה בפועל.

החלפת מנעול במעבר דירה – במעבר דירה רבים מזמינים מנעולן ברעננה על מנת שיחליף עבורם את המנעול מחשש כי מפתחות נוספים נותרו אצל הדייר הקודם או אצל עובדיו כמו – מטפלת, הגנן, עוזרת בית וכו'. דבר זה הוא חיוני במעבר דירה ויאפשר לכם לדעת כי אף אדם זר לא יחזיק במפתחות נוספים ואולי יכנס לביתכם.

החלפת מנעול בשל תקלה – תקלה במנעול לכולה להוות קושי בפתיחת הדלת ואף הפעלת כוח שרירותי בעל סיבוב המפתח. לכן במידה ויש קושי בפתיחת הדלת מומלץ לפנות למנעולן שיגיע לבחון את הבעיה, הוא ינסה כמובן לסדרה ובמידה הצורך יחליף את המנעול התקין לטובת אחד מתקדם ותקין.

החלפת מנעול לאחר פריצה – לאחר פריצת הדלת במקרה חירום, לרוב המנעול נהרס ולכן יש צורך להחליף לאחר חדש מתקדם יותר. ברוב המקרים גם אם המנעול תקין רבים מעדיפים לנצל את ההזדמנות ולהתחדש במנעול חדשני חזק יותר שיאפשר להם לחוש בטוחים.

לחץ על הקישור למנעולן בבאר שבע

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות