מנעולן בנתניה

By ricolock / מאי 17, 2017

לא משנה היכן הנכם מתגוררים, שירותיו של מנעולן הם נפוצים בכל עיר, הרי לכל אחד יש דלת כניסה לבית ומספר מנעולים אחרים שיכולים להיות תקולים כמו – מנעול של דלתות פנימיות של הבית, מנעול של חנויות, משרדים, מנעולי תליה, מנעולים לקשירת אופניים או אופנוע, מנעול של כספת, של מגירות, של מחסנים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. במקרה של תקלה מנעולן בנתניה הוא הכתובת שלכם, הוא יגיע למקום, יבחן את התקלה ולאחר מכן יתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, אם זה על ידי תיקון המנעול או הצילינדר, החלפת מנעול, תיקון של הדלת עצמה, על ישי שירותי פריצה של המנעול וכל שירות אחר הנדרש לצורך פתיחת הדלת ושמירה על בטיחות דיירי הבית.

מתי נזדקק להחליף מנעול בדלת?

החלפת מנעול היא אחת העבודות הנפוצות אצל מנעולנים, כיון שלמנעולים יש אורך חיים מסוים וכאשר הם מתחילים לקרטע או להישחק, זה הזמן להחליף אותם לטובת מנעולים מקדמים וחדשים יותר. את החלפת המנעול מבצעים לרוב במקרים הבאים: לארח פריצה של דלת הבית, במקרה של אובדן או גניבת מפתחות ויש חשש כי מישהו ימצא את המפתחות ויכנס לביתכם, במקרה של מעבר דירה שאז אולי נותרו מפתחות בידי הדייר הקודם, במרה של תקלה במנעול, מפתח שנתקע במנעול ועוד מקרים נוספים אחרים שבהם אין מנוס ולא ניתן בשום דרך לתקן את המנעול אלה יש צורך להחליפו לאחר חדש ומתקדם יותר.

מתי נזדקק לשירותי פריצה?

שירותי פריצה הם גם שירותים נפוצים ופופולריים אצל מנעולן בנתניה המעניק שירות לרוב בכל אזור השרון. פריצה יכולה להיות לדלת הבית, היא יכולה להיות לדלת הרכב, לדלתות פנים, למנעולי תלייה, לכספות ועוד מיני רבים. הצורך בפריצת הדלת הוא כאשר מדובר על מנעול לקוי המסרב לפתוח את הדלת, במקרה של אובדן או גניבת מפתחות או כאשר מדובר בדלת טרוקה שנסגרה ואין בידי בעלי הבית מפתח נוסף כדי לפתוח או כאשר הדיירים סגרו את הדלת ומפתחות נותרו בצד השני, והרי ידוע כי לא ניתן לפתוח מבחוץ דלת טרוקה.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות