מנעולן ביהוד

By ricolock / מאי 17, 2017

להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח או מול דלת סוררת שאינה נפתחת בשל תקלה, הם ללא ספק סיבות שיכולות להוציא אונו מדעתנו, אולם לצערנו אלו מקרים שקורים לא מעט לכל אחד, בין אם מדובר על השכנים שלנו, חברים, מכרים או לנו בעצמנו. התשובה לכך היא ברורה, פשוט מזמינים מנעולן ביהוד המתמחה בפריצה של דלת הכניסה בצורה בטיחותית, מה שמאפשר לנו לשוב באותו רגע לשגרת חיינו. אז נכון שמנעולן יחליף את המנעול או את הצילינדר בהתאם לתקלה, אולם ישנם כמה דרכים נהדרות למנוע מראה את התקלות הללו ובכך לאפשר לנו להימנע ממקרי חירום אלו וגם לאפשר לנו להיות בטוחים ורגועים כאשר דלת הבית תקינה.

כיצד תוכלו למנוע מקרי חירום בדלת הכניסה לבית או למשרד?

ראשית, נקדים ונאמר כי מקרים חירום הם מקרים שבהם המפתחות אבדו או נגנבו, במקרים שהמפתח המוחדר לצילינדר אינו פותח את הדלת, מקרים של דלת שאינה נפתחת בלש תקלה בדלת עצמה או במקרים שניסו לפרוץ לנו לדלת אך הפריצה לא התקיימה ולבסוף המנעול נותר שבור לגמרי. כמו כן, ישנה אפשרות נוספת שבה חדר עצם זר לחור המנעול ולא ניתן לפתוח את הדלת, או גרוע מכך שהיה קושי לפתוח את הדלת וניסינו להפעיל כוח עד שהמפתח נשבר לגמרי בתוך המנעול.

על מנת למנוע את מקרים אלו, יש צורך להיות ערניים לדלת הבית ולטפל בתקלות מבעוד מועד על ידי סיוע של מנעולן ביהוד או בכל עיר אחרת. אם דלת הבית חורקת, ישנו כושי רב לפתוח את המנעול, אם הנכם זקוקים להפעיל כוח כדי לסובב את המפתח, אם הדלת עצמה חורקת או כל קושי אחר, מומלץ להזמין תכף ומיד מנעולן ביהוד שיגיע לפתור את הבעיה במהירות האפשרית ולהשיב את השקט לחייכם. חשוב לציין כי ערנות ושימת לב לתקלות יוכלו למנוע מספר לא מבוטל של תקלות שבהן אין מנוס אלה להזמין באופן מידי שירותי חירום ממנעולן, על מנת שיסדר את התקלה שוודאי כבר תחמיר ותעלה לכם הרבה יותר כסף מהתיקון עצמו, כיוון שברוב המקרים יש צורך לשלם את עלות הפריצה.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות