מנעולן באשדוד

By ricolock / מאי 21, 2017

מבין שירותיו של מנעולן באשדוד ניתן למצוא מגוון שירותים לרכב המתאימים למקרים שונים ובעיקר למקרי חירום שבו אנו זקוקים בדחיפות למנעולן שיגיע להציל את המצב. השירותים בתחום המנעולנות לרכב הם מגוונים ויכולים להיות הבאים: שירותי פריצה לרכב, שכפול ושחזור מפתחות הרכב, תיקון המנעול ועוד סוגים שונים של שירותים. כמו כן, מנעולן המתמחה במתן שירותים לרכב יוכל לספק עבורכם שירותים נוספים שונים כמו – תיקון תקלות במערכת הנעילה של הרכב, האזעקה, הסוויץ', פתיחת תא מטען שננעל, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון קודניות ועוד מיני רבים. המטרה בסופו של דבר לאפר לכם לחזור כמה שיותר מהר לשגרת היום יום ולהימנע מהחמרת הנזקים עקב אי טיפול.

מנעולן באשדוד

מנעולן באשדוד

מקרים נפוצים להזמנת מנעולן באשדוד לרכב

המפתחות ננעלו ברכב – מקרה זה הוא נפוץ, במיוחד ברכבים ישנים הנפתחים עם מפתח ולא עם שלט. חשוב שלא לנסות לנפץ את השמשה, כיוון שהביטוח אינו מכסה במקרה זה, אלה יש לפנות למנעולן המומחה בפריצת רכבים כדי שיוכל לחלץ את המפתחות בבטחה מהרכב.

תקלה במנגנון הנעילה של הרכב – גם תקלה זו היא נפוצה ויכולה לקרות בשל סיבות שונות. ייתכן כי ישנה תקלה בשלט של הרכב, תקלה במנעול עצמו ומגוון תקלות נוספות. חשוב לציין כי רכבים חדשים מצוידים במנגנוני נעילה משוכללים ולכן על מנעולן באשדוד להכיר היטב את הטכניקות החדשניות כדי לסייע לכם לפרוץ את הדלת בצורה מקצועית מבלי לגרום נזק לרכב או לדלת.

אובדן או גניבת מפתחות הרכב – יש לא מעט מקרים בהם אנשים מאבדים את צרור המפתחות ואין ברשותם מפתחות רזרביים, כך שיש צורך לפרוץ את הרכב ולבצע שיחזור למפתחות. מנעולן מקצועי יוכל לסייע לכם גם בפריצה של דלת הרכב וגם בשחזור המפתחות, שכפול וקידוד השלטים.

בכל מקרה של מתן שירות לרכב על המנעולן לבדוק כי אכן הרכב בבעלותו ושייך למזמין השירות ולבקש ממנו תעודת זהות. במקרה שמדובר ברכב אשר שייך לחברה, הלקוח חייב להציג אישור ומסמכים המראים כי הוא עובד בחברה והרכב אכן שייך לו או לקבל אישור ממנהל צי הרכבים של החברה.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות