יבנה

מנעולן יבנה

שירותיו של מנעולן הם מגוונים ויעילים לצורך שמירה על פרטיות דיירי הבית ולאפשר להם לקבל שירותי חירום כאשר ישנה תקלה במנעול או בשל אובדן או גניבת מפתחות. לכל אחד מאיתנו יש חבר שכן או מכר שנתקע מחוץ לביתו עם דלת סוררת המסרבת להיפתח או מכיוון שאין בידיו את מפתחות ביתו בשל אובדן או גניבה. מקרים אלו הם נפוצים, ולכן מנעולן ביבנה הוא הכתובת שלכם במקרה חירום. מנעולן הוא בעל מקצוע המחזיק ברשותו רישיון לעסק בתחום והוא מכיר היטב את כל סוגי הדלתות והמנעולים הקיימים בשוק ולכן הוא יוכל לספק עבורכם את כל השירותים החיוניים לדלתות ומנעולים מכל סוג.

לא רק שירותי פריצה והחלפת מנעולים – אצל מנעול תוכלו לקבל מגוון רב של שירותים נוספים

נהוג לחשוב כי מנעולן מספק רק שירותי פריצה לדלת הבית או לרכב וגם שירותי החלפת מנעולים, אולם חשוב להבין כי מנעולן ביבנה מציע מגוון שירותים נוספים עבור לקוחותיו המאפשרים להם להגן על דלת הבית ולאפשר להם לחיות בצורה בטוחה יותר וגם למנוע תקלות שיותירו אות מחוץ לבית.

אז בואו נראה את השירותים הנוספים אותם מעניקים מנעולנים:

שירותים שונים לדלתות כניסה ודלתות פנים – ישנם מנעולים המעניקים שירותי תיקון לדלתות, בין אם מדובר על תקלה בפינים של הדלת או בחריצים, החלפת עינית, החלפת ידית של הדלת בשל תקלה או בשל החלפה מידית טרוקה (כזאת שאינה נפתחת מבחוץ ללא מפתח) לידית רגילה, תיקון או התקנה של סוגר בטיחות ועוד מיני רבים.

שירותים מגוונים לדלתות פנים – גם דלתות פנים בבית או במשרד יכולים להוות מטרד ולהיות לקויות, ולכן בעל תקלה או בעת חריקת הדלת יש צורך לפנות למנעולן ביבנה שיסדר את התקלה טרם היא תחמיר והדלת לא תפתח כלל.

שירותים לרכב – יש לא מעט שירותים הניתנים על ידי מנעולן ביבנה לרכב, בין אם מדובר על תקלה במערכת הנעילה של הרכב, דלת שאינה נפתחת, שכפול או קידוד שלטים, שחזור מפתחות הרכב ותיקון מגוון רב של תקלות הקשורות למנעול ולמערכת הנעילה של הרכב בפרט.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות