מנעולן בכפר סבא

By ricolock / מאי 17, 2017

מנעולן בכפר סבא הוא בעל מקצוע המכיר היטב את רזי המנעולים ויעיל במקרים של תקלות בדלתת או מנעולים וגם במקרים של פריצה. בשל תפקידו הרגיש והחשוב, עליו להיות בעל תכונות אופי מיוחדות שיאפשרו לו להעניק שירות מקצועי לכל לקוח הזקוק לשירותיו, ונראה כי לא מעט אנשים זקוקים לשירות שלו בשגרת היום יום. מעבר לשירותים הבסיסיים של מנעולן בכפר סבא שהם שירותי פריצה והחלפת מנעולים, ניתן לקבל אצלו מגוון שירותים נוספים שיאפשרו לכם לישון בשקט בלילה לדעת כי המנעול בדלת ביתכם בטיחותי וחזק ואף אדם לא רצוי לא יכנס אליו לא בלילה כאשר הנכם ישנים ולא כאשר אינכם נמצאים בביתכם.

מנעולן בכפר סבא

מנעולן בכפר סבא

אז בואו נראה אילו שירותים נוספים ניתן למצוא אצל מנעולן

שכפול מפתחות – שירות זה יעיל ביותר כאשר מחליפים את המנעול של הבית או של הרכב ולכן לרוב מנעולנים עובדים בשיתופי פעולה עם חנויות המציעות שכפול מפתחות וקידוד שלטים. מלבד זאת, ישנם מנעולנים המחזיקים בציוד מיוחד נייד לצורך שכפול המפתחות, כך שתוכלו לקבל שירות מעכשיו לעכשיו.

שירותי פריצה לכספות – בכספת אנו מאחסנים מגוון רב של פרטי ערך, נשק, מסמכים חשובים, תכשיטים או כסף. ולכן, פעמים רבות המנעול אינו תקין, שוכחים את הקוד הסודי, המנעול נתקע ועוד סיבות רבות המצריכות פריצה לכספת אותה תוכלו לקבל על ידי מנעולן בכפר סבא.

החלפת מנעולים – החלפת המנעול יעילה במקרה של תקלה במנעול, שחיקתו, מפתח או עצם זר שנתקע בו ומסרב לפתוח את הדלת, לאחר פריצה של הדלת ועוד מקרים שונים. מקרה נוסף שהוא פופולרי – במעבר דירה, כאשר אנו רוצים להיות בטוחים כי לא נותרו מפתחות נוספים אצל הדייר הקודם ואולי מישהו מטעמו יכנס לביתכם.

תיקון אביזרים ומנעולים – ישנם מקרים שבהם ניתן להציל את המנעול או את הצילינדר, במיוחד אם מדובר על תקלה במנעול חדש יחסית שעלה הרבה כסף. במקרה זה המנעולן פרק את המנעול ויבחן אם יש אופציה לתקנו או שיש צורך להחליף לחדש. כמו כן, ישנן תקלות שונות בדלת הכניסה שיכולות להוות טרדה וקושי לפתוח את הדלת כמו – תקלה בחריצים שבמשקוף או בפינים המותקנים על הדלת.

לעוד מידע בנושא הכנסו ל- ricolocksmith.co.il

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock

Click here to add a comment

Leave a comment:


נגישות