להבים

מנעולן בלהבים

ביישוב מסוג היישוב להבים אנשים בדרך כלל נוטים להזמין מנעולנים כדי להתקין הגנה מאוד אמינה בגלל מכת הפריצות והגניבות בסביבה. סביר להניח גם שהמנעולים קשורים למערכות הגנה מאוד מפותחות ומאוד מורכבות, שכוללות גם טלוויזיה במעגל סגור וקשר לחברות אבטחה ומוקדים שונים. מסיבה זו מנעולן בלהבים יחזיק בידע מתקדם על השיטות שנחוצות להתקנת מנעולים כאלה ביישוב שכזה, ויעשה כל שביכולתו להתעדכן כל הזמן בשיטות התקנת מנגנוני נעילה מתקדמים וממוחשבים. המשמעות היא שגם בעת מצוקה ופריצה התיקון של מנעולים אלה והפקת לקחים חייבים להיות מקצועיים ואי אפשר להסתפק במנעולים פשוטים למדי שלא ינסו לפחות לעצור את הפורצים.

מנעולן בלהבים

מנעולן בלהבים

הכשרת מנעולן בלהבים

כל מנעולן שנכנס למקצוע זה נרשם למכללה מסודרת שקיבלה גם אישור חוקי להעביר את כל הידע למנעולנים. זה מחייב שמירה על החוק ועבר נקי מפלילים משום שכל מנעולן חייב לקבל תעודת יושר מהמשטרה. ללא אישור חוקי כזה מנעולן לא יוכל לעסוק במקצוע זה ואתם לא תרצו להזמין אותו ללא גושפנקה חוקית זו. המנעולנים שמטפלים בכל המנגנונים בכלי הרכב ובבתים חייבים לדעת גם על כל סוגי המנעולים שיש גם מבחינה תאורטית וגם מעשית. אחרי שהם לומדים על התיאוריה הם נבחנים תוך כדי התמחות מעשית, ולכן לא יכול לקרות מצב כזה שמנעולן לא יידע לטפל במנעול שלשמו הוזמן.

כיצד לבחור מנעולן?

כל מנעולן בלהבים נמדד בטיב השירות שהוא מעניק ללקוחות שלו, כך שהוא צריך להיות זמין, נגיש לאורך כל השעות שבהן התחייב להיות כזה, אדיב בעיקר ללקוחות שנמצאים במצוקה משום שנתקעו עם מפתח שבור במנעול או משבר דומה, וגובה מחירים הוגנים אבל לא מופקעים כדי לא לנצל לרעה מצוקה של לקוחות. זה גם מבטיח שלקוחות אלה יזמינו אותו וימליצו עליו כאשר הוא עושה את העבודה שלו באחריות ובאמינות ובמחיר סביר. בין אם הזמנתם את המנעולן לצורך פריצת כלי רכב או התקנת מנעול לבית שלכם, ודאו שהשירות שאתם מקבלים הוא שירות מקצועי שלא יגרום לכם נזק בלתי הפיך במקרים של בעיה רצינית במנגנון הנעילה.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
About the author

ricolock


נגישות