ברוכים הבאים לאתר של ריקו המנעולן  בבאר שבע 24/7

צור קשר במספר

08-3740278

לחילוץ או לכל נושא אחר ניתן לפנות אלינו ע"י מילוי הטופס מתחת

ריקו המנעולן בבאר שבע ואזור הדרום

אמצע היום, החום של חודש אוגוסט, אין טיפת אויר. אתה באמצע היום, לקחת לך יום חופש כדי לסגור כמה סידורים שמחכים לך כבר המון זמן. אתה בלב ליבה של העיר העתיקה, יוצא מהבנק, ניגש לדואר, בדרך שולח טפסים בעריה. בתוך כל הריצות והסידורים, אתה קולט שהרכב נעול אבל המפתחות לא עליך, שום דבר לא הכין אותך לדבר כזה בעיצומו של יום לוהט, שום דבר לא רמז לך שאתה הולך כרגע לעצור את כל היום שלך, כי אין לך מפתחות לרכב.אחרי ברור קצר, אתה מגלה שלא שכחת את המפתחות בשום מקום, כלומר הם לא באמת אבדו לך. בצעד של יאוש את מביט דרך שמשת החלון, ומגלה שהשארת את המפתחות על המושב שליד הנהג. אוי ואבוי,לזה לא ציפיתי בכלל!

הרכב שלי נעול, והמפתחות בתוכו… שום דבר לא הכין אותי לדבר כזה באמצע היום !

אז מה עושים כעת? משחילים חוט ומנסים לפתוח את הרכב? אבל זה לא רכב ישן שכפתור הנעילה נמצא למעלה.

אז אולי שוברים את החלון, ואז נוסעים לתקן? גם זה לא בא בחשבון.

אז דבר ראשון, הרגע! שתה כוס מים, קח אוויר,הדבר הזה קרה לאלפי אנשים לפניך, וכנראה שגם יקרה לעוד אלפי אנשים אחריך, אלה הם החיים, מלאים בהפתעות והרפתקאות. אבל, כאשר אנו יודעים כיצד לגשת לדברים, ומהן הדרכים המקובלות לפתירת בעיות מסוג זה, החיים שלנו נראים הרבה יותר נעימים.

מכירים את ריקו המנעולן בבאר שבע ובכל אזור הדרום?

אז כעת אתה מחוץ לרכב, הוא נעול ומה שעליך לעשות זה רק להזמין מנעולן, כן אותו מנעולן שמגיע לפרוץ דלתות שנתקעו, אנשים שצרור המפתחות שלהם אבד, או סתם כאלה שחשקה נפשם בצילינדר חדש לדלת הבית. שמעת כבר על ריקו המנעולן? נעים מאוד, ריקו המנעולן נותן שירותי פריצה לכל סוגי הרכבים בכל רחבי באר שבע וצפון הנגב, צלצל ותוך זמן קצר הצוות של ריקו המנעולן יגיע עד אליך. כן, גם אם תהיה בלב ליבה של באר שבע, וגם אם זה יהיה באמצע חודש אוגוסט, אנחנו כאן לשרותך תמיד, בכל זמן ובכל מקום.

ריקו הוא מנעולן מנוסה, עם וותק של מעל עשר שנים בתחום, עשר שנים שבהם רכש לעצמו אלפי לקוחות מרוצים בכל אזור באר שבע והדרום, לקוחות חוזרים, שמבינים פעם אחרי פעם שבכל הנוגע לשירות, אמינות ואחריות, ריקו המנעולן הוא מעל כולם, וזו רבותי לא רק סיסמא.

מהו מנעולן מקצועי?

אתם צריכים מנעולן מקצועי, שתוך דקות ספורות כבר יודע לאבחן את התקלה, ותוך כדי כבר יודע מה עליו לעשות כדי לפתור אותה. אתה צריכים מנעולן שעושה עבודה נקייה ומסודרת, לא מכה בפטיש בפראות כאלו הוא בעיצומה של בניית סוכה, לא מרסס שמנים כאלו הוא מטבל סלט, ולא משאיר אחריו שברים ונזקים שיעלו לכם הרבה יותר ממה שבכלל דמיינתם לעצמכם. בדיוק בשביל זה ריקו המנעולן פה בשבילכם, תושבי באר שבע והדרום, אני עומד לרשותכם תמיד.